Ruce šperkaře nasměrují váš šperk tím správným směrem

Jakmile bude váš vytoužený klenot na papíře, dostane ho do rukou náš zkušený šperkař. Jeho znalosti a zkušenosti mu pomohou posoudit pracnost vašeho návrhu. Dále posoudí a navrhne, jaký materiál bude pro váš šperk nejvhodnější. Tento proces je zcela individuální. S každým novým návrhem si šperkař musí dát tu práci, aby pochopil podstatu vaší myšlenky a dokázal tak vyhodnotit, jaký materiál bude nejlepší zvolit.

Dalším úkolem šperkaře je navrhnutí postupu výroby.

Nejdříve je důkladně promyšleno zpracování šperku a následně vás vybraný obchodní reprezentant pozve na osobní konzultaci, na které vám bude představen a vysvětlen celý postup „Zrození vašeho šperku“, časový rámec výroby, zvolení materiálů a kamenů včetně velikosti a váhy karátů. Je právě čas i na stanovení ceny za váš vysněný šperk.

Výroba šperků

Šperky doprovází naše životy již od nepaměti. Jsou naší ozdobou, podtrhují naší krásu. Doplňují nás.
Ano, šperky, které nosíme, mohou o nás hodně vypovědět. Naznačují našemu okolí, jaký máme styl.
Udávají směr našeho vkusu, doplňují nás a zároveň nám dělají radost.
Šperky mají obrovskou moc - umí člověka potěšit, rozněžnit, nadchnout i okouzlit. Není to jen jejich leskem a třpytem, že v nás vyvolávají tak veliký zájem. Mají i něco v sobě, díky čemuž po nich toužíme, chceme se jimi odívat a nechat se jimi obklopovat. Každý z nás je jiný. Pro někoho šperk představuje symbol.  Jinému z nás přináší radost a příjemný pocit. Pro ostatní mohou mít nevyčíslitelnou hodnotu. Možná ho zdědil, možná jím byl obdarován.

Ať tak či onak – šperky pro nás znamenají mnoho pocitově důležitého.

NEWSLETTER