Předání šperku

Diamond CapitalJakmile je šperk hotový, budete pozvání k jeho předání. Je to vždy nádherná chvíle u které máme tu čest být s vámi. Říká se, že prvních pět vteřin rozhodne. Jakmile se na vaší tváři objeví úsměv, nadšení a radost - je vyhráno a naše práce měla smysl. Šperk splnil veškerá vaše očekávání.

Každý námi vyrobený šperk je originál a tak k němu také přistupujeme. Zároveň s předáním vašeho klenotu vám budou předány certifikáty, pokud šperk bude obsahovat diamanty a takzvaný rodný list Zrození šperku, kde je dokumentováno vše od našeho prvního setkání s vámi, přes výrobu až po finální fotografii.

Výroba šperků

Šperky doprovází naše životy již od nepaměti. Jsou naší ozdobou, podtrhují naší krásu. Doplňují nás.
Ano, šperky, které nosíme, mohou o nás hodně vypovědět. Naznačují našemu okolí, jaký máme styl.
Udávají směr našeho vkusu, doplňují nás a zároveň nám dělají radost.
Šperky mají obrovskou moc - umí člověka potěšit, rozněžnit, nadchnout i okouzlit. Není to jen jejich leskem a třpytem, že v nás vyvolávají tak veliký zájem. Mají i něco v sobě, díky čemuž po nich toužíme, chceme se jimi odívat a nechat se jimi obklopovat. Každý z nás je jiný. Pro někoho šperk představuje symbol.  Jinému z nás přináší radost a příjemný pocit. Pro ostatní mohou mít nevyčíslitelnou hodnotu. Možná ho zdědil, možná jím byl obdarován.

Ať tak či onak – šperky pro nás znamenají mnoho pocitově důležitého.

NEWSLETTER