3D model ujasní vaše představy

V případě, že se vy jako zákazník se šperkařem na všem domluvíte a je odsouhlasen nejen materiál, ale i způsob provedení a výroby, je možné vytvořit pro vaši dokonalejší představu fotografii modelu ve 3D podobě.
Tyto 3D modely se vytváří především v případě složitějších šperků či celých souprav. Pokud i váš ojedinělý kousek bude patřit ke složitějším návrhům a bude na něm spousta malých detailů, budete pozváni k odsouhlasení 3D modelu, podle kterého už se vytvoří finální podoba šperku.

3D náhled slouží především pro vás, abyste si udělali představu, zda vaše myšlenka skutečně odpovídá vašim představám. V této fázi je ještě možné návrh šperku upravit, doladit případně na něm cokoli změnit. Jakmile se vám bude 3D náhled líbit a nebudete k němu mít sebemenší výhrady, příprava je hotová. Váš sen se stane skutečností.

Výroba šperků

Šperky doprovází naše životy již od nepaměti. Jsou naší ozdobou, podtrhují naší krásu. Doplňují nás.
Ano, šperky, které nosíme, mohou o nás hodně vypovědět. Naznačují našemu okolí, jaký máme styl.
Udávají směr našeho vkusu, doplňují nás a zároveň nám dělají radost.
Šperky mají obrovskou moc - umí člověka potěšit, rozněžnit, nadchnout i okouzlit. Není to jen jejich leskem a třpytem, že v nás vyvolávají tak veliký zájem. Mají i něco v sobě, díky čemuž po nich toužíme, chceme se jimi odívat a nechat se jimi obklopovat. Každý z nás je jiný. Pro někoho šperk představuje symbol.  Jinému z nás přináší radost a příjemný pocit. Pro ostatní mohou mít nevyčíslitelnou hodnotu. Možná ho zdědil, možná jím byl obdarován.

Ať tak či onak – šperky pro nás znamenají mnoho pocitově důležitého.

NEWSLETTER